portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Osiedle Plejada - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Plejada - sprawy osiedlowe » Forum » izlolbet sprawa wrocławia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

izlolbet sprawa wrocławia

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
garczek1 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lut 13, 2010 9:45
Posty: 2
Skąd: łódź

PostWysłany: Sob Lut 13, 2010 9:49    Temat postu: izlolbet sprawa wrocławia

Czy w budynku Plejada 1 został użyty izolbet tak jak we Wrocławiu ? czy ktoś badał ten temat ?
satitora 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lut 12, 2010 13:51
Posty: 2
Skąd: Łódź-Widzew

PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 10:09    Temat postu: Re: izlolbet sprawa wrocławia

Rozmawiałam z developerem o tym. Powiedział, że to był jednostkowy wypadek i z winy podwykonawcy, który pokrył koszty i już z nimi nie współpracuje. To w sumie mi wystarczyło i nie sprawdzałam, po prostu nie znam się na tym.
garczek1 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lut 13, 2010 9:45
Posty: 2
Skąd: łódź

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 17:12    Temat postu: kupno

Witam
Czy Pan /Pani już tam mieszka ? chciałbym się dowiedzieć czy wg. zapisów w kacie notarialnym staje się właścicielem tego mieszkania. W tym kraju wszystko jest możliwe i okazuje się że w sprawie Leoparda (deweloper Kraków, który jest obecnie w upadłości ) syndyk wykreślił z księgi wieczystej ludzi którzy kupili tam mieszkania. Poprosiłem profit o wzór aktu i go dostałem ale usłyszałem że jestem pierwszą osobą która go chciała przed kupnem w celu analizy ( niestety ten akt jest dosyć niejasno napisany - nie tak jak w przypadku kupna na rynku wtórnym) . Chciałbym sie też zapytać jak się mieszka w tym budynku - czy jest głośno ?
satitora 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lut 12, 2010 13:51
Posty: 2
Skąd: Łódź-Widzew

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 13:15    Temat postu: Re: kupno

Tak mieszkamy już tam od kilku miesięcy. Nie ma co ukrywać jest dość głośno, szczególnie od strony Przybyszewskiego. Kupując jednak z tym się liczyliśmy. Trudno dziś znaleźć idealną lokalizację w Łodzi za rozsądną cenę. Masz rację akt jest sporządzony dość zawile, nie było jednak problemów z wpisem do księgi wieczystej więc chyba nie będzie problemów w przyszłości.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama